Můžu utéct kamkoliv, ale před sebou samým se neschovám...

Happy feeling

16. října 2017 v 20:33
Ahoj,
dneska mám úplně strašně moc dobrou náladu, protože se snažím dát dohromady mé nejlepší dva přátele a víte co? No víte co? Ti dva jdou v neděli na rande a já z toho jsem uplně strašně šťastnej. Jo, asi jsem blázen, ale no a?

Dobře, teď už kapku vážně. Můj život šel do... no všichni si domyslíme kam, protože jsem ztratil člověka, na kterém mi strašně moc záleželo. Asi to tak ale má být, neboť se láska vytratila a bylo to poněkud sebedestruktivní. No, končím ve vrtání se v minulosti, kterou stejně nezměním a napíšu něco o tom, co se děje teď.

Mimotoho, že dávám do kupy lidi, které mám strašně rád, tak zase začínám žít. Ne, že bych do teď nežil, ale konečně se i můj, poněkud karcinogenní, zdravotní stav lepší, takže jsem se vrátil tam, kde to naprosto miluju. Na tatami v bílém kimonu, makám jako šroub, abych dohnal to, co jsem za posledních pár let mírně zameškal. Teda, ne, že by mi to šlo nějak skvěle, víceméně hned ze startu jsem si hnul s krční páteří, ale to se za chvilku zpraví.

No, a taky můj obrovský dík patří člověku, kterého beru jako svou sestru, neboť to byla právě ona, kdo mě neváhal podržet ve chvílích, kdy jsem myslel, že už to lepší nebude. A taky jí patří obrovský dík za to, že mě seznámila s jednou hrozně super mega fajn slečnou, která se mi poněkud líbí a u které doufám, že tohle nečte :D. Ne, že bych jí své sympatie nedokázal projevit, ale po přečtení tohoto článku by si mohla myslet, že jsem cvok. I když vlastně to jsem...
No, neva...

Mějte se krásně
Mike
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama